Přírodní kosmetika - certifikovaná Austria Bio Garantie

Více informací!

Ecco Verde Vám nabízí široký sortiment kvalitní kontrolované BIO kosmetiky s certifikací Austria Bio Garantie. To nejlepší z přírody - pro Vaši pokožku.

Společnost Austria Bio Garantie GmbH (ABG) byla založena v roce 1993 jako kontrolní orgán pro ekologické zemědělství. Na začátku roku 2019 byla zemědělská ekologická kontrola vyčleněna do 100% dceřiné společnosti Austria Bio Garantie - Landwirtschaft GmbH (ABG LW). Kontrola obchodních operací v oblasti zpracování, obchodu a dovozu zůstává v kompetenci ABG.

Úkolem této společnosti je kontrola a certifikace ekologických produktů - od ekologického prvovýrobku až po konečného zpracovatele.

ABG a ABG LW pracují jménem potravinářských orgánů.

Výrobky, které jsou touto společností certifikovány, nesou

  • u společnosti Austria Bio Garantie GmbH kódové číslo AT-BIO-301,
  • u společnosti Austria Bio Garantie - Landwirtschaft GmbH kód AT-BIO-302.

Fáze úspěchu

  • 1994 - uznání Austria Bio Garance potravinářskými úřady ve všech spolkových zemích;
  • 1998 - akreditace ABG rakouským akreditačním orgánem (ISO 17065);
  • 2001 - založení dceřiné společnosti Hungaria Öko Garancia;
  • od roku 1998 - člen IFOAM (International Federation of Organic Agriculture Movements);
  • 2012 - uznání jako akreditovaného certifikačního orgánu ve třetích zemích; tyto inspekce jsou nyní prováděny společně s partnerským inspekčním orgánem bio.inspecta;
  • 2009 - 2013 - založení poboček a dceřiných společností pro ekologickou kontrolu v Rumunsku a Chorvatsku;
  • 2019 - založení společnosti Austria Bio Garantie - Landwirtschaft GmbH jako neziskové společnosti speciálně pro zemědělské podniky v Rakousku.

Austria Bio Garantie - Landwirtschaft GmbH kontroluje více než 12 000 zemědělských podniků v Rakousku a Austria Bio Garantie GmbH kontroluje přibližně 1 500 zpracovatelských podniků a má mezinárodní spolupráci s kontrolními a certifikačními orgány.

Přibližně 15 000 zemědělských podniků v oblasti produkce, zpracování a obchodu v Rakousku i na mezinárodní úrovni a jejich tvrzení, že nabízí ty nejlepší služby, z nich udělalo vedoucí kontrolní orgán v oblasti ekologického zemědělství v Rakousku! S 80 zaměstnanci, kteří se zaměřují na služby a přibližně 100 inspektory, obsluhují zákazníky ve dvou národních kancelářích po celém Rakousku a v sousedních zemích.

Austria Bio Garantie: 272 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH