Přírodní péče o pleť

Nejlepší přírodní produkty pro péči o pleť!

Díky těm správným pečujícím výrobkům lze účinně předcházet zarudnutí, skvrnám, výskytu suchých míst a ostatním problémům s pokožkou, a proto u nás můžete nalézt řadu šetrných přírodních produktů pro péči o obličej, oči, rty i zuby.

Mít krásnou zářivou a pěstěnou pleť a přirozeně rovnoměrný vzhled není nemožné. Ve skutečnosti je to poměrně jednoduché - stačí každý den dodržovat kosmetickou rutinu, která nejenže umožní Vaší pleti rozzářit se novou vitalitou, ale také Vám umožní dopřát si trochu hýčkání, které je důležité pro dobrý pocit ze sebe sama!

Důležitá je péče o sebe a udržování každodenního návyku "starat se o sebe," stejně jako věnovat čas své pleti. Péče o pokožku obličeje se skládá ze tří hlavních kroků: čištění pleti (mýdlem, gelem, pěnou atd., následované čistícím mlékem, odličovačem a/nebo tonikem), hydratace (sérum, hydratační krém nebo pleťové mléko, olej - následuje oční krém) a ochrana (opalovací krém nebo odličovací přípravek s SPF). Kromě každodenní péče o pleť lze během týdne zařadit další ošetření, jako jsou peelingy, posilující přípravky nebo pleťové masky.

Nezapomeňte, že správnou péčí o pokožku obličeje nejen zabráníte předčasnému stárnutí, ale také předejdete mnoha kožním problémům, jako jsou zarudnutí, skvrny a chronická suchost. V této kategorii najdete všechny nejlepší přírodní produkty pro každodenní péči, ale i speciální kosmetiku pro oblast očí, rtů a dokonce i pro ústní hygienu a oslnivý úsměv!

Nakupovat dle kategorií

Doporučujeme:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder