Snadné a bezpečné nákupy v Ecco Verde!

V Ecco Verde najdete aktuálně více než 20.900 produktů přírodní kosmetiky od mezinárodních výrobců, jejichž počet se neustále zvyšuje! Od krémů na ruce, přes šampony, produkty péče o tělo až po široký výběr minerálních make-upů, které jsou šetrné jak k pokožce, tak k životnímu prostředí. V Ecco Verde je jednoduše vše, po čem Vaše srdce touží!

Stejně dobrá, ne-li ještě lepší než kosmetika konvenční

Přírodní kosmetika není v žádném případě méně účinná než ta konvenční. Právě naopak! Konvenční kosmetika, jež je plná chemických a syntetických látek, nenabízí Vaší pokožce z dlouhodobého hlediska žádnou jistotu a spokojenost. Oproti tomu díky přírodní kosmetice pomáháte nejen svému tělu, ale i životnímu prostředí. Naše výrobky neobsahují škodlivé chemické látky a různé mikroplasty, ale sestávají z vysoce kvalitních organických olejů a rostlinných surovin, z nichž drtivá většina pochází z certifikovaného ekologického zemědělství.

Žádné kompromisy - jen pravá přírodní kosmetika

Většina našich produktů se pyšní certifikáty, které potvrzují ryzost a čistotu přírodní kosmetiky. Nyní se samozřejmě nabízí otázka: "Proč tedy nejsou všechny produkty certifikované?" Odpověď je velmi prostá: "Jelikož každá certifikace obvykle stojí spoustu peněz."

Zejména menší značky si tak velké investice zkrátka nemohou dovolit. Naši drobní necertifikovaní výrobci často začínají jako malé rodinné podniky, které produkují ve velmi malém měřítku, a z toho důvodu tyto firmy raději investují do produktů a jejich vylepšení, než do certifikátů. Přesto však velká většina našich malých výrobců kosmetické standardy splňuje.

Nyní se opět nabízí otázka: "Jak si ale můžeme být jisti, že nakupujeme opravdovou přírodní kosmetiku, když některé značky nemají certifikaci?"

V Ecco Verde jsme se již na začátku pevně rozhodli, že v této oblasti žádné kompromisy akceptovat nebudeme a vydáme se raději po přímé, i když často velmi obtížné cestě. Jedině tak si totiž můžeme získat a udržet důvěru našich zákazníků, která pro nás byla, je a bude velmi důležitá. U nás proto můžete nakupovat bez obav.

Ptáte se: "Jak tedy vypadá tato nekompromisní cesta? A co si pod tím představit?" Inu, odpověď je opět jednoduchá. Nová značka se může do Ecco Verde dostat pouze dvěmi způsoby, a to:

  1. má-li výrobce jeden nebo více přírodních kosmetických certifikátů, které zaručují a potvrzují kvalitu daných výrobků, pak je přijat i námi;
  2. v případě, že výrobce žádné certifikáty nevlastní, kontrolujeme si produkty této značky velmi pečlivě sami; splňuje-li tento producent všechny směrnice a standardy, je námi rovněž přijat.

Při těchto kontrolách jsme velmi přísní a zásadoví! Pokud je například určitá značka na trhu velmi oblíbená a žádaná, ale nesplňuje požadavky a kosmetické standardy, není námi přijata a dále nabízena. Ani v případě změny složení se daný výrobce kontrole nevyhne. Nastane-li takováto situace, produkty opět překontrolujeme a prověříme, zda-li splňují požadavky a standardy přírodní kosmetiky.

V případě tzv. smíšených katalogů, tedy výrobců, kteří nabízejí jak přírodní, tak konvenční kosmetické výrobky, jsme také velmi opatrní. V Ecco Verde najdete pouze několik málo takových producentů kosmetiky a když, tak pouze takové produkty, které jsou opravdu přírodní, normám a standardům vyhovující. Obecně řečeno se ovšem příliš neschylujeme k propagaci výrobců, kteří nenabízejí 100% přírodní kosmetiku.

Nakupování může být tak snadné a bezstarostné

Nakupování v Ecco Verde je velmi snadné a pohodlné, bez front a těžkých nákupních tašek. Jednoduše si vyberete své oblíbené produkty, zaplatíte kartou, přes PayPal, inkasem, pomocí platby předem nebo okamžitým převodem na účet a my se už postaráme o zbytek. Náš přátelský a kompetentní tým Vám kdykoli rád pomůže a poradí, jestliže máte jakékoli dotazy či je Vám něco nejasné.