Phitofilos - přírodní organická kosmetika

Veganské pečující přípravky na vlasy a tělo!

Phitofilos je považován za průkopnickou italskou značku v oblasti přírodního barvení vlasů. Barvy jsou výhradně bylinné, stejně jako všechny ostatní produkty! Objevte celou jejich veganskou kolekci: hennu, čisté bylinky, reflexní směsi a speciální procedury, které jsou bezpečné pro pokožku i životní prostředí! Phitofilos používá pouze jednoduché a čisté prášky, které nejsou smíchány se škodlivými chemickými přísadami. Všechny výrobky jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech.

Nakupovat dle kategorií

Marken / Phitofilos

Phitofilos: 124 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Phitofilos byla jednou z prvních italských společností, která se specializovala na čistě rostlinné barvy na vlasy, hennu a přírodní péči o vlasy. Dnes se společnost může opřít o desítky let zkušeností. Phitofilos má ideální produkt pro každý typ a barvu vlasů.

Barvení rostlinnými prášky je považováno za starobylé umění - "Arte d'Erbe" - a průkopnická role společnosti Phitofilos v této oblasti jí přinesla nové pocty. V neposlední řadě proto, že životní styl blízký přírodě a udržitelnost jsou stále důležitější. Při výrobě barvicích a ošetřujících rostlinných prášků dbá společnost Phitofilos na nejvyšší kvalitu a stejně tak na šetrné pěstování a šetrnost výroby k životnímu prostředí. Všechny výrobky Phitofilos jsou navíc veganské a získaly certifikát Vegan OK.

Společnost Phitofilos je proto právem hrdá na svou inovativní, vyživující řadu VegetAll s certifikátem ekologického původu, která se skládá ze 3 šamponů a 3 gelových kondicionérů s výtažky z barvících rostlin - ty nejen prodlužují barevný výsledek a dodávají barveným vlasům větší zářivost, ale jsou také vyráběny revolučním, ekologicky šetrným extrakčním procesem vyvinutým společností Phitofilos. Při tomto procesu se zachovávají všechna barviva a přírodní vlastnosti. Díky tomu jsou výrobky VegetAll tak účinné, 100% biologicky odbouratelné a při jejich výrobě nevzniká žádný nebezpečný odpad.

Různé práškové henny od společnosti Phitofilos jsou 100% šetrné k životnímu prostředí, protože neobsahují žádné škodlivé látky. Zpracování henny navíc zajišťuje pracovní místa a sociální jistoty pro obyvatele pěstitelských oblastí a navíc omezuje postupující rozšiřování pouští, protože tyto rostliny rostou nejraději na okrajích pouští.