Rosental Organics - exkluzivní čistá kosmetika

Darujte vysoce kvalitní přírodní kosmetiku!

Rosental Organics představuje pravou čistou přírodní kosmetiku vyrobenou z vysoce kvalitních a vybraných surovin přírodního zpracování!

Posláním společnosti Rosental Organics je takovou přírodní kosmetiku, která zcela přirozeným způsobem vyrovnává pokožku a dodává jí opět lesk. Při výrobě produktů, které stimulují samoléčivé síly těla se používají pouze vybrané a vysoce kvalitní ingredience.

Je důležité dbát na přirozenost zpracování, protože jen tak mohou přírodní účinné látky plně rozvinout svou sílu. To znamená, že výrobní proces není nijak narušen, např. zahříváním nebo neutralizací pachů, aby byly zachovány všechny účinné látky obsažené v surovinách. Kosmetika Rosental Organics je tak uchovávána výhradně díky přirozeným konzervačním schopnostem rostlin, a proto má trvanlivost "pouze" 12 měsíců.

Nakupovat dle kategorií

Marken / Rosental Organics

Rosental Organics: 56 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Cílem je, aby se díky výrobkům cítil dobře nejen každý uživatel, ale aby tento dobrý pocit platil pro všechny: životní prostředí, dodavatele, výrobce. Proto jsou dodavatelé surovin vybíráni s největší pečlivostí a důraz je kladen i na spravedlivé pracovní podmínky. Společnost Rosental Organics například spolupracuje s ženským družstvem v Maroku.

Produkty Rosental Organics

  • 100% přírodní složky;
  • originální efekt a nejčistší kvalita;
  • bez chemických přísad, parabenů/sulfátů a konzervačních látek;
  • bez barviv a vonných látek;
  • nejsou testovány na zvířatech.