Karbonoir - od kokosu po aktivní uhlí

Karbonoir - od kokosu po aktivní uhlí

Ať už jde o ventilační techniku, zemědělství, úpravu vody nebo medicínu - aktivní uhlí je již po tisíce let oblíbené v mnoha oblastech použití. Je to proto, že porézní uhlík má obzvláště důležitou vlastnost: absorpci. Tento speciální atribut lze skvěle využít i v kosmetice - jak například dokazuje značka Karbonoir.

Aktivní uhlí absorbuje - v mnoha různých oblastech. V medicíně se například používá přímo v trávicím traktu při zažívacích potížích, neboť detoxikuje a zbavuje tělo škodlivých látek. Houbovitost tohoto černého zázraku využívá i kosmetika - aktivní uhlí je totiž ideální i pro čištění těla nebo zubů. Černé tečky, kožní maz, nečistoty, bakterie a další jsou jemně odstraněny nebo vázány a pokožka i zuby jsou chráněny.

Z čeho se vyrábí aktivní uhlí?

Černý prášek lze získat z různých rostlinných nebo minerálních látek - v úvahu přichází dřevo, rašelina nebo, jako v případě Karbonoiru, kokosové ořechy. Přesněji řečeno, kokosové aktivní uhlí se získává ze skořápek kokosových ořechů. Je 100% přírodní a zcela bez přísad a konzervačních látek, a proto ideální ingrediencí v kosmetice.

Black is beautiful

Protože se značka Karbonoir věnuje aktivnímu uhlí, zvolila pro svou značku i vhodný název: "carbon" - výraz pro aktivní uhlí a "noir" - výraz pro černou barvu.

Karbonoir již před několika lety rozpoznala tento trend, uvedla na trh dva revoluční produkty, a dala tak sbohem zabarveným zubům, nečistotám, černým tečkám a akné:

Stejně jako poptávka po těchto pečujících produktech, i sortiment značky Karbonoir neustále roste. Nyní jsou v nabídce i další přípravky s aktivním uhlím této slovinské značky:

Anti Anging sérum
Působí proti vráskám a jemným linkám a dodává pleti svěžest. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Černá maska s aktivním uhlím
Má seberegulační, vyživující a revitalizační účinky. Zároveň poskytuje jemný peeling, který čistí póry a redukuje lesk pleti.

Výživná mast s aktivním uhlím
Vyživující intenzivní péče - chrání před škodlivými vlivy prostředí, jako jsou chlad, vítr a sucho.

Zubní pasta s aktivním uhlím
Váže bakterie a nečistoty. Pomáhá předcházet tvorbě zubního kamene a přirozeně bělí zuby.

K nabídce značky Karbonoir!