Avril - přírodní kosmetika z Francie

Přírodní péče o pokožku, vysoce kvalitní make-up a praktické doplňky!

Nakupovat dle kategorií

Avril: 174 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Společnost Avril zahájila svou činnost v dubnu 2012 se záměrem vytvořit cenově dostupnou organickou kosmetiku pro každou ženu. Zaměřuje se na čtyři hodnoty: kvalitu, ochranu životního prostředí, cenu a služby. Všechny výrobky Avril získaly nezávislý certifikát ECOCERT. Zaručuje, že nejméně 95 % rostlinných složek je kontrolovaného ekologického původu. Avril netestuje na zvířatech, a to jak suroviny, tak hotové výrobky.

Avril klade velmi vysoké nároky na kvalitu: barvy by měly být intenzivní, textury příjemné, vůně jemné a svěží a povrchová úprava dlouhotrvající. Každý výrobek podléhá přísným kontrolám - provádějí se testy bezpečnosti a studie stability. Kontrola surovin a hotových výrobků je stejně důležitá jako označování původu použitých složek. Tímto způsobem lze zaručit vynikající výsledný produkt.

Pokud je to možné, snaží se francouzský výrobce v zájmu ochrany životního prostředí vyhnout dalším obalům. Společnost Avril proto dává přednost velkoobjemovým obalům, aby použila méně plastů. Tímto způsobem lze udržet nízkou hmotnost a produkovat méně odpadu.
Cílem Avril je učinit ekologickou kosmetiku dostupnou pro všechny ženy, například snížením zbytečných nákladů, jako jsou drahé obaly nebo reklama. Díky návratu k jednoduchosti mohou mít zákazníci po celý rok záruku nízkých cen za nejvyšší kvalitu.