Beauty blog

Tipy na bezstarostné léto Tipy na bezstarostné léto

Krémem na opalování se nestačí namazat pouze jednou! Shrnuli jsme proto pro Vás několik tipů, jak se vyhnout spálení od slunce, a co nejzdravěji a nejpřirozeněji se opálit.

Hygienické produkty šetrné k životnímu prostředí Hygienické produkty šetrné k životnímu prostředí

Všichni se postupně stáváme uvědomělejšími spotřebiteli, při nákupech si dáváme pozor na zbytečné obaly a místo jednorázových hrnků na kávu si plníme opakovaně použitelné lahve. Jedním z důležitých faktorů ochrany životního prostředí, který možná...

Ekologická ústní hygiena Ekologická ústní hygiena

Každý rok se spotřebuje 3,5 miliardy plastových zubních kartáčků. To je obrovské číslo! Lze tento stav změnit? Společně se značkou Natural Family CO. se podíváme, jak to vlastně funguje.

Fragrance Free značky URTEKRAM Fragrance Free značky URTEKRAM

Nové šetrné ošetření bez parfemace od přírodní kosmetické značky URTEKRAM neobsahuje žádné syntetické vonné látky.

Vykuřování Vykuřování

Vykuřování je součástí lidské kultury již po tisíce let – ať už k podpoře meditace, očisty, náboženských obřadů nebo relaxace.

Let's talk eyeliner! Let's talk eyeliner!

Věděli jste, že oční linky mohou být nejen krásné, ale zároveň lze jejich pomocí zvýraznit a definovat oči, v závislosti na jejich typu a tvaru? Ať už máte oči úzké či malé nebo snad povislá víčka, se správným vykreslením očních linek můžete...

Přírodní houby značky Cose della Natura Přírodní houby značky Cose della Natura

Přírodní mořské houby se v rámci očisty těla používají již po staletí. Jsou obzvláště odolné a v závislosti na zpracování mají masážní i exfoliační účinek.