Beauty blog

Benefiční akce k MDŽ: Ženy na útěku Benefiční akce k MDŽ: Ženy na útěku

U příležitosti Mezinárodního dne žen 8. března podporujeme UNO-Flüchtlingshilfe Germany (UNHCR) ženy na útěku. Pomozte i Vy, nabídnout nové perspektivy ženám z krizových oblastí, Váš dar zdvojnásobíme!

Světový den rakoviny prsu: přispíváme na Pink Ribbon Světový den rakoviny prsu: přispíváme na Pink Ribbon

Rakovina prsu je stále nejčastějším nádorovým onemocněním u žen, které končí smrtí, a to v 17,5 %. V EU je každoročně diagnostikováno přibližně 350 000 osob. Postižení však mají již nyní dobrou šanci na uzdravení, pokud jsou bulky odhaleny...

6 mýtů o mytí vlasů 6 mýtů o mytí vlasů

Opravdu se mokré vlasy při česání lámou? Kdy je teplota vody na mytí vlasů příliš vysoká? Jak často si můžete mýt vlasy? V našem článku naleznete přiblížení několika známých mýtů!

Tipy na bezstarostné léto Tipy na bezstarostné léto

Krémem na opalování se nestačí namazat pouze jednou! Shrnuli jsme proto pro Vás několik tipů, jak se vyhnout spálení od slunce, a co nejzdravěji a nejpřirozeněji se opálit.

Hygienické produkty šetrné k životnímu prostředí Hygienické produkty šetrné k životnímu prostředí

Všichni se postupně stáváme uvědomělejšími spotřebiteli, při nákupech si dáváme pozor na zbytečné obaly a místo jednorázových hrnků na kávu si plníme opakovaně použitelné lahve. Jedním z důležitých faktorů ochrany životního prostředí, který možná...