Fragrance Free značky URTEKRAM

Fragrance Free značky URTEKRAM

Find Balance: Žijte v přirozené harmonii...

Nové šetrné ošetření bez parfemace značky URTEKRAM neobsahuje žádné syntetické vonné látky, jež jsou také tabu podle kritérií všech značek certifikované přírodní kosmetiky.

Přírodní vonné látky, jako jsou esenciální oleje a rostlinné výtažky, jsou však povoleny. Stejně jako u potravin (např. ořechů) jde bezpochyby o skvělé ingredience - pokud je snášíte. Alergiky a osoby s citlivou pokožkou mohou vonné látky obsažené v esenciálních olejích dráždit.

Certifikované výrobky bez parfemace jsou proto správnou volbou i pro citlivé typy pokožky. Rovněž minimalisté si oblíbili složení bez příkras s čistou péčí...

Nová pečující řada Fragrance Free značky URTEKRAM Nordic Beauty, jež byla vyvinuta zcela bez parfemace, pomáhá citlivé kůži a pokožce hlavy znovu najít rovnováhu. Fragrance Free nahrazuje předchozí řadu No Perfume* vylepšeným složením, obzvláště jemnou texturou a ještě větší funkčností v péči o vlasy. Tajemný příslib - velmi jemné pečující produkty se pyšní certifikací Allergy Certified, a jsou proto vhodné i pro alergiky.

*výrobek No Perfume Baby zůstává v sortimentu.

Fragrance Free představuje produkty, jež jsou

● veganské;
● se složkami z 99-100 % přírodního původu;
● certifikovány Ecocert Cosmos Organic jako přírodní a bio kosmetika;
● Allergy Certified;
● vyrobeny v Dánsku.

Pod tímto odkazem naleznete přehled všech Fragrance Free výrobků.

O značce URTEKRAM

Věděli jste, že skandinávská značka přírodní kosmetiky URTEKRAM existuje již téměř 50 let a její biopotraviny a přírodní výrobky se vždy produkovaly v srdci Dánska? V roce 1972 si zakladatelé otevřeli v Kodani malý obchod se zdravou výživou s názvem "Urtekræmmer." V roce 1989 byl zhotoven současný výrobní závod na fjordu Mariager v severním Jutsku, v Dánsku. Pečující přípravky na vlasy, na zuby či k ošetření pokožky se tak vyrábějí na nádherném místě, kde je venkovská, klidná a důvěrně známá atmosféra.

Urte - představuje byliny a rostlinné složky používané v biologicky odbouratelných výrobcích. URTEKRAM však reprezentuje mnohem více. Tento název v sobě v minulosti i dnes skrývá průkopnického ducha a odhodlání, stejně jako láskyplné a vřelé objetí přírody, neboť i to symbolizuje doslovný překlad značky. URTE - KRAM = BYLINKOVÉ - OBJETÍ.