benecos - moderní přírodní kosmetika z Německa

Skvělé certifikované produkty za nízké ceny!

Nakupovat dle kategorií

Marken / benecos

benecos: 167 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Značka benecos vsází na moderní přírodní kosmetiku za příznivou cenu! Doposud byla přírodní kosmetika často chápána jako drahá a obtížná volba. Malý výběr produktů, které jsou těžce k dostání a vysoké ceny. To ovšem již neplatí, neboť značka benecos boří všechny mýty!

Veškeré produkty benecos jsou certifikovány BDIH a PETA a základem každého výrobku je směs rostlinných složek a minerálních pigmentů. Tato společnost nepoužívá žádná umělá barviva, parfémy, parafíny, silikony ani parabeny.

Značka benecos je toho přesvědčení, že do pečujících produktů by se měli přidávat pouze látky, které neznečišťují životní prostředí a nejsou škodlivé. Proto jsou přírodní složky, které o pokožku intenzivně pečují a jsou navíc biologicky odbouratelné tou nejlepší volbou nejen pro lidi, ale i životní prostředí. Společnost rovněž odmítá testování na zvířatech a živočišné přísady.

Výrobky benecos s certifikáty BDIH a PETA

  • neobsahují minerální oleje a ropné deriváty;
  • jsou bez parabenů;
  • neobsahují parafíny, silikony, syntetické emulgátory a jejich deriváty (deriváty PEG/PEG);
  • jsou bez syntetických barviv a vůní.

Značka benecos se zaručuje za kvalitu svých výrobků. Jedná se o kvalitní přírodní produkty, které jsou správnou volbou pro hýčkání pokožky a z velké většiny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování.