La Saponaria - přírodní organická kosmetika

Slavná italská značka s kvalitními přípravky pro celou rodinu!

Nakupovat dle kategorií

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

  La Saponaria: 256 produktů

  Váš výběr

  Všechny ceny zahrnují DPH

  La Saponaria nabízí ručně vyráběnou přírodní kosmetiku a také suroviny pro výrobu vlastních domácích produktů. La Saponaria věří především v ruční práci, což se odráží i v širokém sortimentu surovin určených pro vlastní výrobu. Co může být lepšího než pečovat o sebe kosmetikou, kterou jste si sami vyrobili? U své vlastní domácí kosmetiky víte, že obsahuje pouze ingredience, které jste si sami vybrali a především, že neobsahuje žádné škodlivé látky. A to je přesně cílem této skvělé italské značky La Saponaria!

  Příběh italské značky La Saponaria začal velmi dávno, když jeden ze dvou zakladatelů - Luigi - objevil svou lásku k mýdlu a vůním a následně začal vyrábět mýdlo pod dohledem a vedením své babičky. Studium chemie se zdálo být logickým důsledkem. Pak potkal Lucii a první kosmetické experimenty mohly začít.

  V roce 2006 se La Saponaria pomalu formovala, když oba prodávali svá ručně vyráběná mýdla na místních řemeslných trzích a navázali spolupráci s GAS - skupinou pro spravedlivý obchod - ve svém rodném městě. Díky crowdfundingu, velkému nadšení a obrovským snům, byla v roce 2007 konečně zahájena výroba La Saponaria. Byla zřízena malá laboratoř - částečně s využitím technologie z malého opuštěného výrobního zařízení. Navzdory byrokracii a dalším překážkám se nakonec podařilo zahájit výrobu prvních mýdel.