100% Pure - přírodní kosmetika

Ty nejlepší produkty z Kalifornie!

Objevte 100% Pure produkty, někdy hovorově nazývané také 100 pure! Mnohonásobně oceněná kultovní značka z Kalifornie nabízí pouze takové kosmetické výrobky, které jsou bez přidaných chemických a syntetických látek. Se značkou 100% Pure tak získáte nejen to nejlepší z přírody, ale i všestrannou kosmetickou péči!

Nakupovat dle kategorií

Marken / 100% Pure

100% Pure: 137 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Kosmetické produkty značky 100% Pure jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí!

Tento výrobce často žertuje, že produkty značky 100% Pure jsou tak čisté a přírodní, že je můžete i jíst. Konzervace produktů je zcela založena na přírodních složkách, využívá se například japonská zimolez, kanadská kurkuma, četné vitamíny a bylinné směsi, které kromě svých blahodárných účinků působí i proti stárnutí pokožky.

Produkty na líčení značky 100% Pure jsou hitem na kosmetickém trhu, protože jejich barvy a odstíny pocházejí z ovocných a zeleninových pigmentů, a to bez výjimky. Současně jsou tyto rostlinné pigmenty velmi bohaté na antioxidanty, jež chrání kůži před volnými radikály, záněty a před slunečními paprsky.

Dalším velkým tématem, ke kterému se tato značka postavila čelem je udržitelnost. Štítky výrobků jsou potištěny sójovým inkoustem a obaly, které jsou z velké části vyrobeny z recyklovaného materiálu (z plastů, skla a hliníku), jsou opět 100% recyklovatelné.

Produkty značky 100% Pure jsou zcela osvobozeny od:

  • syntetických přísad;
  • umělých vůní;
  • petrochemických látek;
  • chemických konzervačních látek;
  • umělých barviv;
  • a je samozřejmostí, že žádný z výrobků není testován na zvířatech.