Přírodní a organické šampony

Nejlepší čistící prostředky na vlasy, bez silikonů, PEG a parabenů!

Výběr přírodního šamponu je velmi důležitým krokem pro každého, kdo chce nahradit klasickou konvenční kosmetiku tou organickou. Změna je ale drastická. Vlasy, které jsou zvyklé na syntetické složky a silikony, musí projít skutečným detoxikačním procesem. Než budou moci přijmout přírodní složky, musí se zbavit všeho, co časem vstřebaly. Často se stává, že lidé, kteří poprvé zkoušejí přírodní šampon, po letech používání silikonových šamponů, jsou zklamáni okamžitými výsledky. Je důležité být důsledný a nevzdávat se. Aby přírodní šampon uvolnil všechny své pozitivní vlastnosti, je třeba ho použít alespoň pětkrát nebo šestkrát, aby se vlasy skutečně zbavily všech toxinů nahromaděných se silikonovými mycími prostředky. Po absolvování tohoto důležitého kroku budou Vaše vlasy opět silné, zdravé a lesklé.
Přírodní šampony čistí vlasy, a to aniž by je vysušovaly, jejich složení respektuje pokožku a životní prostředí a pečuje o vlasy zevnitř, na rozdíl od silikonů, které vlasy obalují zvenčí, takže vypadají viditelně zdravě, ale neposkytují jim žádnou výživu.

V Ecco Verde najdete širokou škálu značek a přírodních receptur, které nabízejí dokonalé řešení pro každou neuspokojenou potřebu! Vyzkoušejte přírodní tekuté šampony, stejně jako bezodpadové alternativy v pevné formě, mýdla na vlasy a suché šampony!

Nakupovat dle kategorií

Šampony: 724 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH