alva - přírodní kosmetika

Celý sortiment značky alva v Ecco Verde!

Produkty alva jsou vyrobeny z kontrolovaných ekologických surovin, a proto jsou zárukou kvalitní a účinné péče!

Během desetiletí výzkumu nashromáždila společnost alva rozsáhlý repertoár znalostí a know-how. Vášnivý přístup k vědě a s ním spojená touha zlepšovat již tak kvalitní výrobky vedly k dalšímu výzkumu. Výsledkem jsou výjimečné produkty, které stanovují standardy z hlediska účinnosti, výsledků, kompatibility a ekologické udržitelnosti - pro lidi, zvířata i životní prostředí.

Při výrobě produktů alva se používají pouze ty nejkvalitnější suroviny pocházející převážně z certifikovaného ekologického pěstování nebo divokého sběru. Pokud je to možné, používají se pouze nerafinované oleje, protože se tak zachovají všechny základní složky. Přirozenost surovin umožňuje pokožce co nejlépe využívat pečující přípravky, začít normalizovat vlastní funkce a regenerovat se. Díky tomu je péče o pokožku značky alva formou tzv. "pomoci pro svépomoc," jejímž cílem je obnovit vyváženou, zdravou a přirozenou krásu pleti. Kromě toho žádný z výrobků není díky přírodním složkám komedogenní.

Nakupovat dle kategorií

Marken / alva

alva: 40 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Od vývoje produktů péče až po jejich výrobu je výzkumný tým společnosti alva v neustálé interakci s dermatologickými a univerzitními organizacemi, zkušenými lékaři a akademickými odborníky, aby byla zaručena nejvyšší kvalita, nejlepší možná účinnost a snášenlivost s pokožkou.

Výrobky alva neobsahují

  • parabeny;
  • minerální oleje a parafíny;
  • povrchově aktivní látky laureth a lauryl ether sulfát;
  • syntetické fixační prostředky pro parfémy;
  • a nejsou testovány na zvířatech.