Tadé Pays du Levant - přírodní kosmetická péče

Certifikovaná tradiční mýdla, pečující výrobky a udržitelné doplňky!

Tadé Pays du Levant nabízí vysoce kvalitní a ručně vyráběná mýdla, pečující výrobky a doplňky. Jádro sortimentu tvoří dva tradiční výrobky, které se stále vyrábějí ručně podle původních receptur: mýdlo Aleppo a mýdlo Marseille.

Setkání vášnivého historika s Blízkým východem dalo v roce 1995 vzniknout značce Tadé Pays du Levant. Legendární aleppské mýdlo, které se vyrábí z olivového a vavřínového oleje a je předchůdcem marseillského mýdla, pochází z Levanty, kolébky lidstva s bohatou tradicí.

Společnost byla okouzlena uměním orientálních koupelí a brzy začala vyrábět nejen kvalitní a výživná mýdla, ale také rozšířila svůj sortiment o doplňky a další zboží.

Tadé Pays du Levant: 8 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Společnost Tadé Pays du Levant je zcela oddaná spravedlivému obchodu a pracuje podle přísných etických pravidel. Partnery společnosti jsou řemeslníci, kteří mají prospěch z rovného a udržitelného partnerství.

Pilíře společnosti

  • solidarita - přednostní spolupráce s nejvíce znevýhodněnými výrobci v rámci solidárního přístupu k udržitelnému rozvoji;
  • spravedlnost - smluvně stanovené ceny, které výrobci zaručují spravedlivou odměnu;
  • bezprostřednost - vytvoření co nejpřímějšího vztahu mezi výrobcem a spotřebitelem, což znamená co nejvyšší marži pro výrobce;
  • zhodnocení - využití místního potenciálu s využitím stávajících přírodních surovin a tradičních znalostí;
  • transparentnost - poskytování veškerých informací spotřebitelům, které potřebují k uváženému a odpovědnému nákupu - to podporuje kulturní výměnu a respekt k výrobcům;
  • důstojnost - přiměřený a regulovaný příjem za práci ve všech výrobních fázích; jakákoli forma otroctví nebo nucené práce, zejména práce dětí, je důsledně odmítána.

Tadé Pays du Levant se aktivně podílí na dlouhodobé rozvojové pomoci s ohledem na ekologické, hospodářské a sociální prostředí zúčastněných zemí - pro spravedlivější obchod!