SO’BiO étic - přírodní kosmetika

Dopřejte si pravou přírodní francouzskou kosmetickou péči!

"Svět krásy Vám leží u nohou!" Protože příroda je nejlepší spojenec.

SO'BiO ETIC® je francouzská značka, která vyrábí kosmetiku se 100% přírodním a bezpečným složením, s vůněmi přírodního původu, bez syntetických složek nebo složek škodlivých pro pokožku a životní prostředí. Všechny výrobky této značky mají certifikát Ecocert a nejsou testovány na zvířatech. Objevte kompletní sortiment SO'BiO ETIC®: produkty na obličej, tělo a vlasy a také make-up. Vše v nejvyšší kvalitě a za dobrou cenu!

Nakupovat dle kategorií

Doporučujeme

   SO’BiO étic: 227 produktů

   Váš výběr

   Všechny ceny zahrnují DPH

   Když ženy začaly pochybovat o běžných kosmetických přípravcích, zrodila se francouzská značka SO'BiO étic. V roce 2007 se odhodlaný podnikatel Charles Kloboukoff rozhodl, že je načase nabídnout těmto ženám alternativu v podobě přírodní kosmetiky - a tím i bezpečnost, účinnost a potěšení. Výzkum, vývoj a výroba SO'BiO étic probíhají přísně podle etických norem: s ohledem na lidi, zdraví a přírodu.

   Takto se do světa rozletěla nová kosmetika - "kosmická etika" z přírody.

   Kromě toho SO'BiO étic dbá na to, aby, pokud možno, upřednostňovala místní dodavatele a výrobce a také, aby v procesu certifikace podporovala ty, kteří chtějí přejít na ekologické pěstování nebo chov - jako v případě oslí farmy v regionu, kde SO'BiO étic sídlí.
   U surovin, které nemohou být produkovány regionálně, je kladen maximální důraz na spravedlivý obchod. SO'BiO étic totiž usiluje o to, aby dodavatelé a producenti, stejně jako místní obyvatelé, měli z obchodu sociální, ekonomický a zdravotní prospěch.

   Všechny výrobky SO'BiO jsou

   • certifikované ECOCERT a Cosmébio;
   • v recyklovatelných obalech;
   • bez parabenů, silikonů a parafínu;
   • bez syntetických vonných látek a barviv.