organic shop - přírodní ruská kosmetika

Výrobky pečující jak o tělo, tak i o duši!

Příběeh značky organic shop začíná roku 2006, kdy se skupina milovníků přírody a přírodní kosmetiky vydává na návštěvu ekologických farem v Itálii a ve Velké Británii. Láska ke kosmetice a touha tvořit se spojuje v jedno a vzniká tato báječná značka s názvem organic shop. Organic shop spolupracuje s certifikačním ústavem ICEA a univerzitním kosmetickým centrem ve městě Ferrara v Itálii, a zajišťuje tak ve svých produktech tu nejlepší kvalitu.

Nakupovat dle kategorií

Marken / organic shop

organic shop: 96 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Základními stavebními kameny ruské značky organic shop jsou jednoduchost, čistota a přirozenost. Všechny produkty organic shop jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, olejů a rostlinných výtažků vzájemně kombinovaných v účinných a bezpečných recepturách. A tak neváhejte a vyzkoušejte tuto ovocnou přírodní kosmetiku v atraktivním designovém provedení.

Svět přírodních krás, ve kterém se to nejlepší ovoce, bylinky a koření využívají k vývoji vyživujících kosmetických produktů. Organic shop používá pro své výrobky osvědčené kosmetické receptury, které postupně inovuje tak, aby Vaší pokožce poskytly co možná nejlepší a nejintenzivnější péči.

Přesvědčením značky organic shop je, že přírodní kosmetika by měla být dostupná úplně všem, což se též pozitivně odráží v neodolatelném poměru cena / výkon.

Veškeré výrobky značky organic shop jsou min. z 98 % přírodní, přičemž hlavní složky pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování. Široký sortiment organic shop zahrnuje zároveň i mnoho veganských produktů.

Výrobky značky organic shop jsou

  • vyrobeny bez testování na zvířatech;
  • bez genetického inženýrství;
  • bez obsahu kontroverzních chemikálií;
  • bez parabenů a ftalátů;
  • bez syntetických barviv a vůní.