NATURA SIBERICA - přírodní kosmetika

Vyzkoušejte přírodní severskou kosmetiku!

Nakupovat dle kategorií

Marken / NATURA SIBERICA

NATURA SIBERICA: 108 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

NATURA SIBERICA představuje přírodní a organickou kosmetiku s bylinami a účinnými látkami z drsného severského klimatu. Kromě toho NATURA SIBERICA boduje nesrovnatelným poměrem ceny a výkonu a svým ekologickým přístupem.

Severní oblasti jsou pravděpodobně jedny z nejčistších a nejunikátnějších a jsou známé svými extrémně náročnými klimatickými podmínkami. Tamní vegetace je mimořádně odolná a bohatá na ochranné rostlinné látky, které jí umožňují přežít v tak drsných podmínkách. NATURA SIBERICA využívá tyto účinné rostlinné látky k zachování a k podpoře krásy a mládí pokožky a vlasů, díky jejich jedinečným vlastnostem a síle. Léčivé byliny a rostliny pocházejí z divokého sběru nebo z ekologických farem.

V roce 2013 začala NATURA SIBERICA, ve spolupráci se zástupci původních sibiřských obyvatel, budovat vlastní ekologickou farmu, která je certifikována podle evropské ekologické normy EU 834/0. Na 33 hektarech půdy se zde ručně pěstují a sbírají vzácné původní rostliny, které jsou potřebné pro výrobu produktů značky NATURA SIBERICA. Aktivní sociální angažovanost společnosti zahrnuje vytváření pracovních míst pro místní obyvatele a iniciování a podporu programů na ochranu a pěstování vzácných rostlin.

Výrobky NATURA SIBERICA

  • jsou oceněny řadou mezinárodních cen;
  • mají různé renomované certifikáty (BDIH, ECOCERT a ICEA).