Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a medem, 500 ml

Jemně čisticí mycí emulze pro každodenní hygienu

310,00 Kč

(620,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 ml

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • pro všechny typy pokožky
  • šetrné k pokožce a hýčkající
  • s heřmánkovou vodou

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Najel Aleppo mýdlový šampon pro suché vlasy, 500 ml

Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a medem, 500 ml 310,00 Kč (620,00 Kč / l)
Najel Aleppo mýdlový šampon pro suché vlasy, 500 ml 370,00 Kč (740,00 Kč / l)
Celková cena: 680,00 Kč
Popis

O pokožku šetrně pečuje Sprchový gel s mýdlem Aleppo a medem obohacené o zmýdelněný olivový olej a olej z vavřínových bobulí. Heřmánková voda se snoubí s hlavními složkami aleppského mýdla a zanechává pokožku příjemnou na dotek. Dopřejte si každodenní pečující rituál, který spojuje tradici s příjemnými wellness okamžiky.

Výhody:

  • pro všechny typy pokožky
  • pro každodenní wellness rutinu
  • s aleppským mýdlem & heřmánkovou vodou
  • jemně čistí & je šetrné k pokožce
  • hýčkající vlastnosti
Produkt č. NAJ-C-GEL08NJ/6
Obsah: 500 ml
EAN: 3760061224322
Výrobce: Najel
Konzistence/formát: tekutá
Typ produktu: sprchový gel
Typ pokožky: pro všechny typy
Vůně: medová
Certifikace: ECOCERT Cosmos Organic
PAO: 12 měsíců
Rady pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Obal: lahvička s pumpičkou
Složení (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[1], Chamomilla Recutita Flower Water[2], Parfum, Glycerin[1], Potassium Laurelate[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Linalool, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil

  1. Made with organic ingredients
  2. z bio zemědělství
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francie, www.najel.net/en

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a medem (čeština)