Hands on Veggies - přírodní kosmetika s obrovským přesahem

Objevte blahodárné účinky a jedinečné extrakty fermentované zeleniny!

Hands on Veggies symbolizuje inovativní a veganskou organickou kosmetiku přímo ze zahrádky! Tato rakouská značka se zrodila z touhy vyvíjet nejen svěží a čerstvou, ale i absolutně revoluční organickou kosmetiku, která je jednoduše skvělá a navíc šetrná jak k pokožce, tak i k životnímu prostředí.

Více o této mimořádné značce se dozvíte na Hands on Veggies.

Nakupovat dle kategorií

Marken / Hands on Veggies

Hands on Veggies: 8 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Hlavní roli v těchto přírodních organických produktech hraje zelenina! Zdravá blahodárně působící a na antioxidanty a vitamíny bohatá zelenina, kterou kosmetický trh zatím stále opomíjí, a to zejména ve prospěch květin a ovoce. Některé přírodní složky využívané tímto výrobcem jsou rovněž získávány biofermentací, čímž rozšiřují již tak širokou škálu cenných složek určených k péči o pokožku a vlasy.

Další specialitou Hands on Veggies je způsob konzervace kosmetiky. Ta je zajištěna pomocí rostlinných extraktů a fermentovaných přísad. Mluvíme zde o speciálně vyvinutém vícestupňovém a čistě přírodním procesu konzervace, jenž lze vystihnout dvěmi prostými hesly: trvanlivost a péče.

Ani pokud jde o balení nenechává Hands on Veggies nic náhodě. Tuby a obaly jsou vyrobeny z bioplastu, který je zhotoven z cukrové třtiny! Obaly tak šetří nejen velké množství emisí CO2, ale zároveň i životní prostředí, jelikož jsou z dlouhodobého hlediska udržitelné. Pro Hands on Veggies je samozřejmostí, že prázdná vypotřebovaná balení jsou opětovně recyklovatelná!

Značka Hands on Veggies je

  • veganská;
  • oceněna bio certifikací ECOGEA;
  • cruelty free, tzn. není testovaná na zvířatech;
  • přírodně konzervovaná za využití organické fermentace.