Fleurance nature - přírodní organická kosmetika

Vysoce kvalitní francouzské přípravky pro celou rodinu!

Ve společnosti Fleurance nature byli vždy přesvědčeni, že ekologické produkty jsou přínosem pro naše zdraví a životní prostředí. Proto je pro ně důležité, aby byly dostupné co největšímu počtu lidí.

Společnost Fleurance nature byla založena v roce 1972 ve stejnojmenné obci, v srdci jihozápadní Francie. Od samého počátku jsme si uvědomovali, že mezi výživou, zdravím, pohodou a krásou existuje silná vazba. Cílem společnosti bylo vyrábět zdravé přírodní produkty prostřednictvím poctivého přírodního zemědělství. Po expanzi a modernizaci je společnost Fleurance leaderem na francouzském trhu a zůstává věrná svým kořenům. Vybírá ty nejlepší přírodní ingredience pro udržení rovnováhy a pohody v každodenním životě.

Za desetiletí své existence si značka vytvořila významné know-how v oblasti rostlin, přírodních složek a složení přírodních produktů. Výzkumné oddělení se například zabývá vlastní vědeckou dokumentací a studiemi efektivity. Všechny výrobky jsou navíc vyráběny v souladu s osvědčenými postupy a neustále kontrolovány. Fleurance zaručuje optimální bezpečnost a sledovatelnost šarží od pěstování, až po hotový výrobek. K získání vysoce účinných přírodních účinných látek se používají pouze ty nejlepší suroviny. Zkušenosti s rostlinami se kombinují s tradičním know-how a vědeckými znalostmi při výběru a dávkování.

Výrobky jsou navíc certifikovány podle nejpřísnějších kritérií a jsou pravidelně podrobovány přísným kontrolám. Všechny přírodní produkty Fleurance jsou vyráběny a kontrolovány ve Francii nebo v partnerských laboratořích v Německu, Belgii a Itálii.

Nakupovat dle kategorií

Fleurance nature: 152 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Udržitelnost je také na prvním místě v programu společnosti Fleurance nature. Proto se při výrobě, balení, logistice atd. dbá na co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost se rovněž angažuje v sociálních otázkách a podporuje projekty, zejména projekt "1001 Fontaines pour demain," zaměřený na pitnou vodu a založený na modelu udržitelného rozvoje a také sdružení "Les jardins de Cocagne," které podporuje místní ekologické zemědělství ve spojení s profesní integrací.