EQ - přírodní kosmetická péče

Francouzské výrobky pro péči o celé tělo!

Francouzská značka EQ vznikla na základě velmi zvláštního východiska - hledání inovativních produktů na ochranu před sluncem, které jsou vhodné i pro surfaře a poskytují spolehlivou ochranu. V roce 2011 vznikla na základě této myšlenky společnost, která se věnuje výrobě přírodních výrobků, které jsou navíc neškodné pro životní prostředí. Samotné výrobky i obaly jsou biologicky odbouratelné nebo recyklovatelné. Inovativní a šetrné k pokožce a mořským organismům.

Live - Love - Care - to je to, co EQ představuje. Snaží se udržovat dokonalou rovnováhu mezi životním stylem a respektem k životnímu prostředí! Pro společnost, jejíž výrobky byly inspirovány surfováním, jsou v popředí angažovanost, udržitelnost a komunita. Ve společnosti EQ se vyrábí přírodní kosmetika s certifikátem BIO a wellness produkty inspirované surfováním.

Nakupovat dle kategorií

EQ: 18 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Výrobky společnosti EQ jsou každoročně testovány a kontrolovány. Transparentnost vůči zákazníkovi je pro tuto firmu velmi důležitá.

Výrobky EQ jsou certifikovány podle následujících povinných norem a značek

  • ECOCERT;
  • COSMEBIO;
  • PETA.

Kromě toho společnost podporuje sdružení, která se zasazují o ochranu životního prostředí a vzdělávání budoucích generací.