Badger Balm - organické ajurvédské balzámy, oleje a kosmetika

Originální značka přímo z Ameriky!

Badger Balm je rodinná společnost se sídlem v New Hampshire v USA, která vyrábí produkty pečující produkty, od balzámů na rty, až po opalovací krémy - přírodní a čisté s nejvyššími standardy kvality.

Výrobky značky Badger Balm jsou vynikající směsí čerstvých organických olejů, organických vosků, exotických másel, rostlinných extraktů a čistých esenciálních olejů a ničeho jiného! Neobsahují žádné škodlivé chemikálie, syntetické látky, parabeny ani jiné složky pochybného původu a jsou certifikovány jako ekologické. Žádná složka ani hotový výrobek nejsou a nebudou testovány na zvířatech, každý výrobek je vyráběn ručně a s láskou.

Nakupovat dle kategorií

Marken / Badger Balm

Badger Balm: 37 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Společnost Badger Balm používá pro své jedinečné výrobky pouze ty nejlepší a nejkvalitnější organické suroviny na světě. Složení výrobků se řídí heslem "Vyrábíme výrobky pro lidi, které máme rádi a pak se o ně dělíme se světem." Výrobky jsou provázeny dlouholetými zkušenostmi, výzkumem, spoustou lásky a odhodláním. Společnost také klade velký důraz na udržitelnost a ekologickou výrobu. Tento výjimečný přístup ke kosmetice a surovinám je také tím, co dělá balzámy Badger tak jedinečnými.

Výrobky Badger Balms jsou bohaté na vitamíny, esenciální oleje, minerály a vyživující oleje, které zklidňují, zjemňují, vyživují a chrání pokožku a zároveň aromaterapeuticky hýčkají duši. Jinými slovy, balzámy Badger jsou holistickým zážitkem!

Výrobky Badger Balms jsou 100% přírodní a certifikované USDA a Leaping Bunny.

Neobsahují

  • parabeny;
  • SLS;
  • syntetická barviva a vonné látky;
  • geneticky modifikované organismy;
  • triclosan;
  • PEG;
  • TEA.