Aquatadeus - zklidňující péče o pleť

Pro citlivou, podrážděnou, suchou pokožku a neurodermatitidu!

Vyrobeno na míru pro velmi suchou a podrážděnou pokožku.

Značka Aquatadeus představuje speciální pečující řadu pro problematickou pleť. Podstatou všech výrobků je cenná léčivá voda Aquatadeus. Bylo prokázáno, že pomáhá při neurodermatitidě, lupence, ekzémech a plísních. Byla vědecky testována a v Rakousku je oficiálně uznána jako léčivá voda. Aquatadeus vyvěrá z pramene ve výšce 1100 metrů nad mořem v rakouském Öblarnu (Štýrsko). Její účinek je znám již od 17. století. Vyznačuje se především nízkou hodnotou pH a vysokým obsahem síranů a minerálů.

Marken / Aquatadeus

Aquatadeus: 7 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Rakouská pečující řada Aquatadeus je

  • bez silikonů, parafínů, minerálních olejů a parabenů;
  • bez umělých barviv;
  • cruelty-free.

Léčivá voda ve spreji, akut krém a pleťová voda jsou vyrobeny bez konzervačních látek. Pečující šampon, sprchový balzám a ubrousky jsou mírně konzervované.
Defensil® plus je speciální účinná látka obsažená v některých výrobcích (akut krém a ubrousky), je čistě rostlinnou kombinací oleje ze semen černého rybízu, extraktu z balonové révy a koncentrátu slunečnicového oleje z kontrolovaného ekologického pěstování. Defensil® plus je tak ideální kombinací účinných látek pro citlivou, snadno podrážděnou a namáhanou pokožku - má zklidňující účinek, zmírňuje svědění a pomáhá stabilizovat ochrannou bariéru.

Všechny výrobky Aquatadeus - kromě Akut krému - jsou veganské.