TAUTROPFEN - přírodní kosmetická péče

Certifikovaná přírodní kosmetika!

Objevte přírodní péči s vysoce kvalitními a vybranými složkami. Produkty značky TAUTROPFEN obsahují všechny důležité složky, které tvoří správné a promyšlené ošetření - od čistících přípravků přes krémy a séra, až po pečující oleje. Řady jsou přizpůsobeny různým potřebám pleti a poskytují jí vše, co potřebuje.

TAUTROPFEN byla založena v roce 1980 dvěma nadšenci, kteří marně hledali zdravou a přírodní péči o pokožku. Chtěli vytvářet čisté a udržitelné produkty, které jsou nefalšované a šetrně vyráběné a poskytují lidem to nejlepší z přírody pro jejich péči a pohodu. S přísadami, které jsou neškodné pro tělo i duši. Z této myšlenky se zrodila společnost TAUTROPFEN.

Pro 100% přírodní výrobky TAUTROPFEN se používají pouze ty nejlepší suroviny ze světa rostlin s vysoce kvalitními přírodními složkami, nejlépe z divokých sběrů, kontrolovaného ekologického pěstování nebo pěstování Demeter. Inovativní biotechnologické receptury zaručují řešení, která jsou dokonale přizpůsobena individuálním potřebám pokožky.

TAUTROPFEN: 20 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Hlavní prioritou značky TAUTROPFEN je vyhýbat se živočišným výtažkům, parabenům, silikonům, mikroplastům, ropným derivátům a syntetickým barvivům - značka také podporuje různé mezinárodní projekty udržitelnosti. Výroba probíhá výhradně v Německu.