Rosental Organics Amethyst Gua Sha Natural Lifting Tool

Detox pro pokožku i duši!

Vyprodáno.Produkt se již nevyrábí.

Novější verze tohoto produktu:

Rosental Organics Amethyst Gua Sha

Popis

Ametyst je již více než 1000 let považován za kámen čistoty těla i mysli a je známý pro svůj projasňující a koncentraci podporující charakter. Při masáži vystupují do popředí také čistící vlastnosti, které mají na pokožku pozitivní a vyhlazující účinek. Pomocí cíleného ošetření dochází ke stimulaci a aktivaci vlastní produkce kolagenu v pokožce obličeje a k dlouhodobému vymizení hluboko uložených přebytečných usazenin. Hloubková masáž pomocí Gua Sha čistí pokožku zevnitř ven, svaly jsou posíleny a Vaše kůže je opět pružná a pevná. Lifting a relaxace v jednom!

Použití

  • příprava - před použitím Gua Sha naneste olej na pokožku;
  • detoxikace - přiložte Gua Sha pod plochým úhlem a pohybujte jím od brady směrem dolů podél krku, abyste stimulovali tok lymfy;
  • aktivace - umístěte Gua Sha naplocho doprostřed obličeje, druhou rukou zafixujte střed obličeje a lehkým tlakem táhněte nástroj podél čelisti směrem k uším; přejděte přes tváře k očnímu okolí a použijte vroubkovanou stranu Gua Sha na oční okolí; na čele položte Gua Sha doprostřed a vytáhněte jej směrem ven ke spánkům a linii vlasů.

Pozor!

  • vždy táhněte Gua Sha od středu obličeje směrem ven!

Poznámky

  • vyrobeno ze 100% přírodního a tradičně těženého ametystu;
  • protože se jedná o přírodní produkt, je každá Gua Sha individuální, a proto se může lišit svou strukturou a zbarvením.
Typ produktu: masážní příslušenství
Typ pokožky: pro všechny typy
Výrobce: Rosental Organics

Videa k produktu:

  • Amethyst Gua Sha Natural Lifting Tool: Aplikace (DE)

hodnocení pro Rosental Organics Amethyst Gua Sha Natural Lifting Tool (čeština)