PURE SKIN FOOD - 100% organická a veganská kosmetika

Ručně vyráběné produkty podle tradičních receptur!

PURE SKIN FOOD představuje čistou a na živiny bohatou veganskou péči - dopřejte své pokožce to nejlepší!

PURE SKIN FOOD nabízí superpotravinové kosmetické ošetření, které je zároveň organické a 100% přírodní. Výrobky jsou ručně a ekologicky vyráběny a baleny do elegantních skleněných lahviček, které je chrání před slunečním zářením.

Nakupovat dle kategorií

PURE SKIN FOOD: 42 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

PURE SKIN FOOD aneb rakouské superpotraviny pro Vaši pokožku! Vyzkoušejte metodu vrstvení, kombinujte kosmetiku a vychutnejte si svěžest a čistotu přírody! Tvůrci této značky věnují zvláštní pozornost výrobě šetrné k životnímu prostředí a v maximální možné míře se vzdávají plastů. Proto jsou všechny výrobky ve skleněných lahvích a baleny do krásných obalů z recyklovaného papíru.

Produkty značky PURE SKIN FOOD jsou

  • bez chemikálií a škodlivých přísad;
  • 100% organické;
  • vyrobeny z čistých olejů lisovaných za studena;
  • účinné a prospěšné;
  • veganské;
  • zhotoveny bez testování na zvířatech.

Systém vrstvení produktů, jenž pochází z Dálného východu, vychází z myšlenky, že jednotlivé účinky kosmetiky se nesčítají, ale násobí se "navrstvené" na sebe. Výrobky s čistými oleji bohatými na živiny a rostlinnými esencemi, které navracejí pleti rovnováhu a tím i zářivost tak nabírají ještě na větší síle.

A proč oleje? Oleje pronikají hlouběji do pokožky, trvale ji zásobují esenciálními mastnými kyselinami a vlhkostí a chrání ji tak před škodlivými vlivy prostředí.