Paul Penders - přírodní kosmetická péče

Veganské výrobky a dekorativní kosmetika!

Paul Penders je aktivní ekolog a zapálený bojovník za práva zvířat, který své názory promítá i do své kosmetiky. Jeho filozofií jsou "žádné chemikálie" a "žádné testování na zvířatech." Veganské produkty a dekorativní kosmetika jsou navíc vhodné pro lidi všech věkových kategorií!

Paul Penders, nizozemský průkopník přírodní kosmetiky, dbal od samého počátku na to, aby se do jeho výrobků dostávalo pouze 100 % přírodních látek a aby produkty nebyly testovány na zvířatech. S tímto základním postojem málem neuspěl kvůli požadavkům nizozemských úřadů, které chtěly nařídit testování na zvířatech pro pokračování jeho společnosti. Zapřísáhlý bojovník za práva zvířat Paul Penders založil v USA novou společnost a vydal se na vítězné tažení po celém světě se svou vysoce kvalitní a veganskou kosmetikou.

Hlavní složkou jeho výjimečných produktů je LevensESSENTIE Gold® - elixír života - který se skládá z koncentrovaných výtažků 22 různých organických bylin a léčivých rostlin podle receptury předané jeho babičkou. Mimo jiné má antioxidační účinky, váže volné radikály a dodává pokožce různé vitamíny a enzymy. Pro zářivou a zdravou kůži!

Nakupovat dle kategorií

Marken / Paul Penders

Paul Penders: 20 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Produkty Paul Penders jsou

  • 100% přírodní;
  • vyrobeny bez testování na zvířatech;
  • s certifikací Halal;
  • s certifikací AVA - 100% veganské!