Nourish London - přírodní kosmetická péče

Dokonalá péče pro Vaši pokožku!

Nourish London nabízí vysoce účinnou, vědecky vyvinutou, veganskou organickou kosmetiku bez živočišných složek, která je vyrobena z čistě přírodních ingrediencí. Výsledkem je skvělá intenzivní péče, kterou pohání vášeň pro inovace.

Tato britská značka zastává myšlenku, že zdravá pleť je krásná pleť. Všechny její produkty používají pouze přírodní certifikované organické složky, které spolupracují s přirozenými procesy v pleti a vytvářejí zářivou a zdravou pleť.

Složení vyvinula Dr. Pauline Hili, uznávaná odbornice s více než 30 lety zkušeností, která využívá silné síly přírodních účinných látek k vytvoření vysoce účinné a inovativní přírodní organické péče.

Všechny přírodně aktivní produkty byly kreativně vymyšleny a s láskou vyrobeny ve vlastní laboratoři v Londýně. Používáme pouze ty nejčistší a nejkvalitnější ingredience, které nejsou živočišného původu, abychom zajistili, že Nourish London pečuje nejen o Vaši pleť, ale také o planetu.

Kategorie:

Marken / Nourish London

Nourish London: 65 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Neustálými inovacemi a využíváním nejnovějších poznatků v oblasti přírodní kosmetiky se společnost Nourish London snaží poskytovat nejúčinnější, 100% přírodní péči, která předčí všechny produkty vyrobené ze syntetických složek. Jejím posláním je inspirovat lidi, aby snížili obsah toxinů a chemikálií v produktech a užívali si výhod čisté ekologické kosmetiky - pro krásnou pleť i životní prostředí!