Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a růží, 500 ml

Jemná wellness rutina pro každý den

330,00 Kč

(660,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 ml

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • pro všechny typy pokožky
  • jemné čištění
  • s jemnou heřmánkovou vodou

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml

Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a růží, 500 ml 330,00 Kč (660,00 Kč / l)
URTEKRAM Rose Shampoo, 500 ml 320,00 Kč (640,00 Kč / l)
Celková cena: 650,00 Kč
Popis

Sprchový gel s mýdlem Aleppo a růží spojuje vlastnosti zmýdelněného olivového oleje a oleje z vavřínových bobulí, které vycházejí z tradiční receptury aleppského mýdla. Složení obohacené o vodu z damašské růže, známou svou květinovou vůní, a heřmánkovou vodu promění každodenní péči o tělo v příjemný wellness rituál.

Výhody:

  • pro všechny typy pokožky
  • pro každodenní wellness rutinu
  • s aleppským mýdlem & růžovou vodou
  • jemně čistí & je šetrný k pokožce
  • hýčkající vlastnosti
Produkt č. NAJ-C-GEL07NJ/6
Obsah: 500 ml
EAN: 3760061221307
Výrobce: Najel
Konzistence/formát: tekutá
Typ produktu: sprchový gel
Typ pokožky: pro všechny typy
Vůně: růží
Certifikace: ECOCERT Cosmos Organic
PAO: 12 měsíců
Rady pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Obal: lahvička s pumpičkou
Složení (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[1], Rosa Damascena Flower Water[2], Parfum, Glycerin[1], Potassium Laurelate[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool, Terpineol, Linalyl Acetate

  1. Made with organic ingredients
  2. z bio zemědělství
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francie, www.najel.net/en

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Najel Sprchový gel s mýdlem Aleppo a růží (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder