MICHAEL DROSTE-LAUX Bio bazický čaj se 49 bylinami, Ve filtračních sáčcích (25 ks)

Obnovuje vnitřní rovnováhu!

260,00 Kč

(10,40 Kč / ks, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: Ve filtračních sáčcích

Skladem od 16. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do úterý, 20. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • vyvážená kombinace
  • s listy, květy a bylinami
  • doporučujeme během půstu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s MICHAEL DROSTE-LAUX Odkyselující čaj se 7 květy, Ve filtračních sáčcích (25 ks)

MICHAEL DROSTE-LAUX Bio bazický čaj se 49 bylinami, Ve filtračních sáčcích (25 ks) 260,00 Kč (10,40 Kč / ks)
MICHAEL DROSTE-LAUX Odkyselující čaj se 7 květy, Ve filtračních sáčcích (25 ks) 260,00 Kč (10,40 Kč / ks)
Celková cena: 520,00 Kč
Popis

Čaj MICHAEL DROSTE-LAUX s neuvěřitelnými 49 bylinami Vás doprovází a podporuje při obnově normální a vyvážené acidobazické rovnováhy. Vynikající směs vychází z tradičního bylinkářství a s každým douškem rozvíjí svou nádhernou chuť. Čaj pokryje Vaši potřebu tekutin, zejména během půstu, a poskytne Vám pestrý zážitek z pití.

Doba přípravy: 1-2 minuty.

Náš tip

  • během dne vypijte až jeden litr čaje; vypijte také 1-2 litry neperlivé vody.
Produkt č. BEES-120501
Obsah: 25 ks
EAN: 4260130211103
Výrobce: MICHAEL DROSTE-LAUX
Konzistence/formát: čaj v sáčku, sypaný čaj
Typ produktu: čaj / čajové příslušenství
Vlastnosti: vegan
Certifikace: EU-Bio Siegel
Obsah - čaje: čajový sáček, sypaný čaj
Doba louhování: 2 minuty
Složení

pllicník , květy lípy, Folium Malvae, šípky, březové listy, borůvkové listy, ostružinové listy, kmín, kontryhel, čaj ze zeleného ovsa, květy černého bezu, kořen pampelišky s natí, Jitrol kopinatý (Plantago lanceolata), violka zahradní (maceška), plody fenyklu, anýz, lékořice (Glycorhiza glabra), Veronica officinalis, malinové listy, listy vlašských ořechů, svízel, prášek z artyčoků, květy levandule, šalvěj, Světlík lékařský, listy kopřivy, Sporýš lékařský, yzop (Hyssopus officinalis), koriandr, kerblík, citronová tráva, měsíček, Cornflower, zázvor, okvětní lístky růží, celerové listy, pažitka, skořicová kůra, majoránka, listy rozmarýnu, tymián, petržel, medvědí česnek, bazalka, saturejka, kopr, pelyněk, listy libečku

Zákonná záruka & údaje o výrobci
Provozovatel potravinářského podniku: Droste-Laux Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Terlaner Straße 12, D-86165, Augsburg, Německo, info@droste-laux.de, www.droste-laux.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro MICHAEL DROSTE-LAUX Bio bazický čaj se 49 bylinami (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

4,5 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (50%)
4 hvězdičky
1 (50%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

2 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder