MÁDARA - přírodní kosmetická péče

Udělejte radost sobě anebo svým blízkým!

Skutečně účinné ingredience, poctivost, ekologické balení, péče, vášeň a respekt jsou to, čím výrobky MÁDARA vynikají!

Lotyšská značka MÁDARA věří, že jen zářivé srdce může vést k zářivě krásné pleti. A že nejlepší péče o pleť je ta, která jde hlouběji. Měla by nám nejen dodat krásnější vzhled, ale také nám zajistit dobrý pocit.

Chladné a drsné podnebí severských zemí po tisíce let vytvářelo rostliny s mimořádnými vlastnostmi. Tyto hluboce zakořeněné kořeny, hořké listy a kůra hojí rány a zachraňují životy. Znalosti a moudrost o přežití se dědí z matky na dceru a z otce na syna - MÁDARA tyto tradiční znalosti podrobně zkoumá v záři výzkumné laboratoře. Protože v jejich téměř nevyčerpatelné touze po poznání a hledání účinných látek, které příroda dosud skrývá, je vědecké potvrzení každé vybrané složky a jejího konečného složení nutností. Perfekcionisticky se tedy soustředí na detaily, design a především na kvalitu!

Nakupovat dle kategorií

MÁDARA: 117 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Luxusní kosmetika MÁDARA se rodí ze souhry divokých severských lesů a úrodné země, z chladných jezer a rozlehlých písečných pobřeží, z luxusu zlatých podzimů, křišťálových zim, vytoužených jar a bolestně krátkých let. Produkty jsou vytvořeny z luxusních, čistých a vzácných přírodních surovin, které jsou zušlechtěny na nejvyšší možnou úroveň.