Sunshine průvodce

Sunshine průvodce

Váš průvodce bezstarostným sluněním

Léto je za dveřmi a s ním i radost z opalování. Jak si ale sluneční paprsky správně užít? Jaký ochranný faktor je ten správný? A jaký je rozdíl mezi minerálními a chemickými filtry? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídáme v našem zbrusu novém Sunshine průvodci.

Vaše otázky - naše odpovědi

V našem Sunshine průvodci najdete vše, co potřebujete vědět pro bezpečné léto se všudy přítomnými slunečními paprsky. Naše tipy a triky Vám pomohou optimálně chránit pokožku a bez obav si užívat slunce. Přehledná tabulka Vám poskytne rychlý přehled o správném ochranném faktoru pro Váš typ pokožky.

Minerální nebo chemické? Pojďme se na to podívat.

Co znamená, když opalovací krém obsahuje minerální nebo chemický filtr? V Sunshine průvodci se dozvíte více o rozdílech z hlediska chování na pokožce, účinnosti, složek (INCI), možnosti vzniku alergií a snášenlivosti s životním prostředím, zejména s ohledem na korály.

Speciální ochrana kojenců a dětí

Naši nejmenší potřebují speciální ochranu před slunečními paprsky. V Sunshine průvodci najdete podrobné informace o tom, jak bezpečně chránit kojence a děti před UV zářením a které výrobky jsou pro ně obzvláště vhodné.

Doufáme, že se Vám bude naše kategorie zaměřená na opalování líbit a přejeme Vám slunečné léto!

Sunshine průvodce (ENG) si můžete stáhnout níže.

Dokumenty