Exkluzivní pleťové válečky

Válečky z drahých kamenů pro speciální péči!

Pleťové rollery či válečky a Gua Sha jsou novým trendem v naší kosmetické rutině a péči o pleť. Tyto produkty pocházejí z asijské kosmetické péče a jsou k dispozici v různých provedeních, například s nefritem, růženínem nebo jinými léčivými kameny, a poskytují v péči o pleť něco navíc.

Jejich hlavní funkcí je reaktivovat mikrocirkulaci, a tím umožnit účinnější vstřebávání kosmetických přípravků. Každý váleček se obvykle skládá ze dvou konců: většího pro povrch obličeje a menšího pro dosažení na obtížné a konkávní oblasti, jako jsou oční kontury nebo nosní jamky. Kromě stimulačních účinků váleček zklidňuje a tonizuje obličejové svaly, pomáhá předcházet vráskám a bojovat proti nim, působí také proti tmavým kruhům pod očima a dokonce pomáhá snižovat stres!

Na našich webových stránkách najdete různé typy válečků vytvořených z různých drahých kamenů. Najdete zde také Gua Sha, další tradiční orientální pomůcku, která se používá jako masážní nástroj a je ideální pro stimulaci krevního oběhu a wellness procedury.

Pletǒvé rollery: 19 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH