ELIAH SAHIL Beauty - přírodní kosmetická péče

Inovativní a udržitelné produkty pro péči o celé tělo!

ELIAH SAHIL Beauty představuje vybrané a vysoce kvalitní suroviny a pečující ingredience - zkrátka to nejlepší, co příroda nabízí!

V 90. letech založil Silvio Perpmer, generální ředitel a zakladatel společnosti Eliah Sahil, mezinárodně nejprodávanější značku čistících a pracích prostředků Planet Pure. Když se mu narodil syn Eliah, zrodil se nápad vytvořit 100% přírodní a šetrnou značku přírodní kosmetiky pro péči o pokožku a vlasy. Od té doby tato certifikovaná ekologická firma vyvíjí inovativní a jedinečné produkty. Vynikají zejména výrobky na bázi prášku - například práškový šampon na mytí vlasů. Tím se ušetří například 70 % vody ve srovnání s běžnými šampony.

Suroviny se zpracovávají výhradně v nejčistší formě. Vysoce kvalitní esence z bylin, květů a minerálů jsou pečlivě extrahovány a zpracovány tak, aby účinné látky, jako jsou olej ze semen růže nebo mýdlových ořechů, léčivá zemina nebo ženšen, mohly plně rozvinout svůj účinek. Suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování a jsou 100% veganské a vyráběné bez testování na zvířatech.

Společnost Eliah-Sahil také používá koncept balení bez plastů a všechny nádoby jsou 100% recyklovatelné a biologicky rozložitelné.

Aby také něco vrátil přírodě, podporuje Eliah Sahil udržitelné a sociální projekty po celém světě. Například 50 centů z každého prodaného dětského šamponu jde na projekt Allin Mikuna - Zdravá výživa dětí. Kromě toho je podporován také projekt Blühende Wiesen (Kvetoucí louky) jako prostředek ozelenění krajiny.

ELIAH SAHIL Beauty: 30 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH