Antos - přírodní italská kosmetika

Aneb to nejlepší z Monferrato!

Značka Antos byla založená v 90. letech na kopcích Monferrato. Tato kosmetika je vyráběná z bylinných výtažků a přírodních ingrediencí podle jednoduchých, ale účinných receptur. Filozofií společnosti Antos je nabízet přírodní produkty, které díky svěžím a kreativním recepturám obsahují pouze několik základních ingrediencí. Minimální použití konzervačních látek, stejně tak jako dalších externích obalů, zaručuje maximální šetrnost produktu.

Nakupovat dle kategorií

Antos: 146 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Antos používá suroviny, které jsou certifikované nebo kvalifikované organizací ECOCERT a také léčivé byliny, které pocházejí z certifikovaného ekologického zemědělství.

Produkty Antos, které jsou vyráběné v Itálii, jsou

  • jednoduché: několik málo ingrediecí, zato ale velmi účinných;
  • kreativní: z hlediska směsí přírodních látek;
  • esenciální: minimální množství obalů;
  • čerstvé: kosmetika Antos používá minimum konzervačních látek - všechny výrobky jsou co nejčerstvější!

Vybrané vůně od značky Antos jsou protialergenní a certifikované dle IFRA. To samé se např. schvaluje i podle norem ICEA a AIAB, které zaručují, že produkty jsou pečlivě vybírány na základě jejich tolerance vůči pokožce. Kromě toho výrobky obsahují vždy pouze malé množství 1% ​​nebo méně.

Antos obecně nepoužívá ve svých produktech více než 0,1 - 0,3% vonné látky (přesné množství je uvedeno v příbalovém letáčku k produktu). Tyto parfémy nemají negativní vliv ani na rovnováhu pokožky, ani na životní prostředí, neboť jsou syntetickými směsmi, které pocházejí hlavně z éterických olejů. Produkty rovněž vyhovují normám, které zakazují použití potenciálních alergenních látek.