SANTAVERDE - přírodní kosmetická péče

Zklidňující a hydratační přípravky s aloe vera!

SANTAVERDE představuje kosmetiku na bázi organické aloe vera - čisté požehnání pro Vaši pokožku!

Hlavní složkou péče SANTAVERDE je šťáva z aloe vera z kontrolovaného ekologického pěstování z vlastní firmy v jižním Španělsku. Tímto způsobem německý výrobce zaručuje nejvyšší standardy a kvalitu pěstování a výroby, jakož i nejkratší možné přepravní cesty.

Aloe vera je známá svými zklidňujícími, regeneračními a hydratačními vlastnostmi - rostlina totiž obsahuje více než 200 různých důležitých látek. Proto se SANTAVERDE snaží spojit plnou účinnost každého jednotlivého produktu a maximalizovat požadované účinky přidáním rostlinných olejů nebo esencí.

Zvláštností pečujících produktů SANTAVERDE je, že podíl vody používaný v jiných kosmetických přípravcích je zde nahrazen čistou organickou šťávou z aloe vera. Pro maximální účinnost a péči!

Nakupovat dle kategorií

Marken / SANTAVERDE

SANTAVERDE: 44 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Pěstování, péče a sklizeň rostlin aloe vera se provádí ručně - další zpracování probíhá v laboratoři, jež se nachází uprostřed pole - aby bylo možné zaručit nejvyšší možnou kvalitu. Přírodní kosmetika SANTAVERDE je navíc 100% veganská a není testovaná na zvířatech.

Pyšní se těmito certifikáty

  • NaTrue;
  • Leaping Bunny;
  • Vegan Society.