lavera Basis Sensitiv jemné tekuté mýdlo, 250 ml

Obzvlášť šetrné k pokožce!

100,00 Kč

(400,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 ml

skladem

Doručení do pátek, 02. října, pokud objednáte do úterý do 23:59.

K dispozici množstevní sleva

  • od 2 pouze 94,66 Kč / ks-5%
  • od 3 pouze 89,68 Kč / ks-10%

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • pro suchou a citlivou pokožku
  • jemně čistí aniž by vysoušelo
  • neutrální pH

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s lavera Basis Sensitiv jemné tekuté mýdlo, 500 ml náplň

lavera Basis Sensitiv jemné tekuté mýdlo, 250 ml 100,00 Kč (400,00 Kč / l)
lavera Basis Sensitiv jemné tekuté mýdlo, 500 ml náplň 130,00 Kč (260,00 Kč / l)
Celková cena: 230,00 Kč
Popis

Toto velmi šetrné tekuté mýdlo z produktové řady Basis Sensitiv, díky svým vybraným blahodárně působícím přísadám, pokožku jemně čistí, a to aniž by ji vysoušelo. Tento produkt s neutrálním pH, jehož hlavními složkami jsou organický heřmánek a organické aloe vera, je vhodný pro všechny typy pokožky, dokonce i pro tu extrémně suchou a citlivou.

Použití

  • mýdlo naneste na navlhčené ruce, nechte napěnit a teplou vodou jej opláchněte.
Produkt č. LA-116531
Obsah: 250 ml
EAN: 4021457667550
Výrobce: lavera
lavera: Basis Sensitiv
Konzistence: tekutá
Konzistence/formát: tekutá
Typ produktu: mýdlo
Typ pokožky: citlivá, suchá
Vlastnosti: znovu naplnitelné, pH pokožce neutrální, Refill (náplň), Unisex, vegan
Certifikace: NaTrue, Vegan Society
Rady pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Obal: uzavíratelný sáček, lahvička s pumpičkou
Složení (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. z kontrolovaného ekologického pěstování
  2. z přírodních esenciálních olejů
Poznámka výrobce
Právní informace
Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Německo, www.lavera.de/impressum

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro lavera Basis Sensitiv jemné tekuté mýdlo (čeština)

46 hodnocení v jiných jazycích

4,6 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
71 (73%)
4 hvězdičky
16 (16%)
3 hvězdičky
8 (8%)
2 hvězdičky
2 (2%)
1 hvězdička
0 (0%)

97 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 46 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder