Dr. Scheller - přírodní kosmetika

Nechte se hýčkat silou přírody!

Pečující produkty značky Dr. SCHELLER jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních přírodních složek, vzácných olejů a účinných rostlinných extraktů!

Společnost založená v roce 1986 pod názvem "APOTHEKER SCHELLER" si dala za cíl zpřístupnit přírodní kosmetiku té nejvyšší lékárenské kvality úplně všem! Pro výrobu produktů jsou již od roku 1986 používány pouze ty nejlepší naturopatické ingredience. Nyní tato společnost vystupuje pod názvem Dr. SCHELLER a sází na synergický efekt naturopatie a farmacie. Vyvíjí vysoce kvalitní péčující produkty, jejichž účinné látky jsou optimálně přizpůsobeny různým typům pleti.

Nakupovat dle kategorií

Dr. SCHELLER: 25 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Novinkou z dílny Dr. SCHELLER je aktivní princip NanoSolves®.

Použití technologie NanoSolves® v produktech přírodní kosmetiky Dr. SCHELLER vede k jemné a přirozené péči s mimořádným hloubkovým účinkem. Na rozdíl od běžné přírodní kosmetiky umožňuje NanoSolves® používat účinné látky cíleněji a mnohem účinněji.

NanoSolves® se skládá z průhledné emulze přírodního sójového lecitinu. Jedná se o organické nanosomy, které přenášejí přírodní výtažky hluboko do pokožky. Účinek se tak rozvíjí přímo a konkrétně na správných místech.

Produkty péče Dr. SCHELLER mají certifikát BDIH a jsou

  • bez silikonů a parabenů;
  • bez obsahu minerálních olejů;
  • bez obsahu syntetických barviv;
  • baleny způsobem šetrným k životnímu prostředí;
  • vyrobeny bez testování na zvířatech;
  • dermatologicky testovány.