Biopark Cosmetics - slovinská přírodní kosmetika

Produkty přírodní péče a éterické oleje té nejlepší kvality!

Slovinská značka Biopark Cosmetics nabízí nejčistší přírodní kosmetiku té nejvyšší kvality - pečlivě vyrobenou a atraktivně zabalenou!

Biopark Cosmetics, jež byla založena v roce 2007, si zakládá na vysoce kvalitní přírodní kosmetice, která je svou cenou dostupná pro všechny! Ať už hledáte esenciální oleje, vynikající hydroláty, vysoce kvalitní rostlinné oleje či další pečující přípravky, od Biopark Comestics obdržíte skvělý poměr cena / výkon.

Nakupovat dle kategorií

Marken / Biopark Cosmetics

Biopark Cosmetics: 166 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Biopark Cosmetics je společnost s bohatými zkušenostmi s výrobou a prodejem přírodní kosmetiky. Její zakladatelé - Peter a Tejka Novšak - svou práci vnímají v širším kontextu a nabízí podporu při hledání kvalitnějšího životního stylu, který je v souladu s přírodou. Sami se snaží být příkladem toho, jak skloubit lásku a vášen k přírodě s ochranou životního prostředí, což se odráží i ve filozofii společnosti.

Hlavním cílem Biopark Cosmetics je nabízet přírodní a zdravé alternativy ke konvenční kosmetice - protože příroda již obsahuje vše, co potřebujeme pro své zdraví a pohodu.

V jejich nabídce je možné nalézt širokou škálu jak esenciální a tělových olejů, tak i hydrolátů, rostlinných a minerálních prášků a dalších rostlinných výrobků.

Jejich produkty jsou vyráběny bez testování na zvířatech, splňují předpisy EU a vyznačují se jedinečným poměrem ceny a výkonu. Součástí filozofie společnosti je zpřístupnit zdravé a přírodní produkty všem - protože Biopark Cosmetics je přesvědčena, že zdravý životní styl by neměl být otázkou peněz! Společnost v maximální možné míře vynechává prostředníky, sama si navrhuje etikety a lahve plní ručně s individuální péčí a láskou. Na konci výrobního procesu jsou hotové výrobky vysoké kvality a za příznivou cenu. Biopark Cosmetics nepoužívá pouze certifikované ekologické suroviny - přesto jsou všechny její výrobky certifikovány slovinským institutem Kon-Cert jako přírodní nebo ekologická kosmetika.

Produkt Biopark Comestics jsou

  • 100% přírodní;
  • bez obsahu SLS & SLES;
  • bez parabenů a dalších škodlivých látek;
  • vyrobeny bez testování na zvířatech;
  • certifikovany jako přírodní nebo organická kosmetika.