Biopark Cosmetics - čistě přírodní kosmetika nejvyšší kvality

Přírodní péče, esenciální oleje a vysoce kvalitní suroviny!

Nakupovat dle kategorií

Biopark Cosmetics: 166 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Biopark Cosmetics je společnost s bohatými zkušenostmi s výrobou a prodejem přírodní kosmetiky. Její zakladatelé - Peter a Tejka Novšak - svou práci vnímají v širším kontextu a nabízí podporu při hledání kvalitnějšího životního stylu, který je v souladu s přírodou. Sami se snaží být příkladem toho, jak skloubit lásku a vášen k přírodě s ochranou životního prostředí, což se odráží i ve filozofii společnosti.

Biopark Cosmetics nabízí širokou škálu jak esenciální, nosných a tělových olejů, tak i hydrolátů, rostlinných a minerálních prášků a dalších rostlinných výrobků.

Jejich produkty jsou vyráběny bez testování na zvířatech, splňují předpisy EU a vyznačují se jedinečným poměrem ceny a výkonu. Součástí filozofie společnosti je zpřístupnit zdravé a přírodní produkty všem - protože Biopark Cosmetics je přesvědčena, že zdravý životní styl by neměl být otázkou peněz! Společnost v maximální možné míře vynechává prostředníky, sama si navrhuje etikety a lahve plní ručně s individuální péčí a láskou. Na konci výrobního procesu jsou hotové výrobky vysoké kvality a za příznivou cenu. Biopark Cosmetics nepoužívá pouze certifikované ekologické suroviny - přesto jsou všechny její výrobky certifikovány slovinským institutem Kon-Cert jako přírodní nebo ekologická kosmetika.