Aubrey Organics Pure Aloe Vera Gel

Všestranná péče o pleť a vlasy!

Vyprodáno.Tento produkt již není v našem obchodě nabízen.

Novější verze tohoto produktu:

Aubrey Organics Aloe Vera Gel
Popis

Všestranná péče o pokožku a vlasy. Aloe vera gel je skutečně všestranným pomocníkem, ať už jde o každodenní péči o pleť, péči po opalování nebo hydratační ošetření pokožky hlavy a vlasů.

Tento gel je vynikajícím přípravkem pro zdravou pokožku - je však také mimořádně účinný při různých kožních problémech. Lze jej použít například na znečištěná a suchá místa na kůži, na šupinatou a suchou pokožku hlavy, suché a lámavé vlasy či jako péči po opalování. Je ideálním hydratačním přípravkem pro všechny typy a stavy pleti.

Proč je gel z aloe vera tak tekutý?

Aloe vera gel je správný název účinné látky. Stejně jako u všech výrobků značky Aubrey Organics nejsou do čistého gelu přidávány žádné pomocné složky, které by mu dodávaly konzistenci, tudíž má přirozenou a velmi tekutou strukturu (při rozpuštění gelových částeček z rostliny aloe a jejich kontaktu s kyslíkem se gelová struktura rozpouští na vodnatou konzistenci).

Použití

  • péče o pleť - aplikuje se po očištění pleti a je vynikající jako denní hydratační ampule pod denní a noční krém; gel z aloe vera se nanese na pokožku a jemně se "vtlačí";
  • péče o pokožku hlavy a vlasy - naneste požadované množství na ručníkem vysušené vlasy a jemně jej vmasírujte; poté proveďte svůj obvyklý styling.

Pouze pro externí použití!

Poznámka

  • vzhledem k tomu, že tento výrobek byl konzervován jen velmi mírně a přírodním způsobem, doporučujeme jej po otevření uchovávat v chladničce.
Typ produktu: gel
Výrobce: Aubrey Organics

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Aubrey Organics Pure Aloe Vera Gel (čeština)

616 hodnocení v jiných jazycích

4,4 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
638 (64%)
4 hvězdičky
213 (21%)
3 hvězdičky
86 (8%)
2 hvězdičky
27 (2%)
1 hvězdička
30 (3%)

994 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 616 hodnocení v jiných jazycích.