NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml

Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy!

220,00 Kč

(440,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 ml

skladem

Doručení do pondělí, 05. října, pokud objednáte do středa do 23:59.

K dispozici množstevní sleva

  • od 2 pouze 206,17 Kč / ks-6%
  • od 3 pouze 195,32 Kč / ks-11%
  • od 6 pouze 177,96 Kč / ks-19%

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku hlavy
  • dodává hebkost
  • extra jemný a vyživující
  • ICEA ICEA
  • testováno na nikl testováno na nikl
  • Unisex Unisex
  • vegan vegan

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml 220,00 Kč (440,00 Kč / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml 170,00 Kč (850,00 Kč / l)
Celková cena: 390,00 Kč
Popis

Tento jemný šampon je ideální pro každodenní použití na všechny typy vlasů. Jeho složení je obohaceno o pečlivě vybrané složky, jako je rýžový protein, panthenol a bio extrakt z ovsa, které jsou známé svými výjimečnými vlastnostmi. Vlasy intenzivně vyživuje a zároveň zajišťuje šetrné přirozené čištění.

Použití

  • Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy, napěňte a poté opláchněte.
  • V případě potřeby postup opakujte.
Produkt č. XBO-GP-NEB39
Obsah: 500 ml
EAN: 8002849494394
Výrobce: NeBiolina
Konzistence/formát: tekutá
Typ produktu: šampon
Typ vlasů: citlivá pokožka hlavy, pro všechny typy
Vlastnosti: testováno na nikl, Unisex, vegan
Certifikace: ICEA
PAO: 12 měsíců
Rady pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Obal: lahev
Pro miminka a děti: děti
Složení (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. z bio zemědělství
O produktové řadě výrobků z ovsa
Právní informace
Výrobce: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Itálie, www.nebiolina.com

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro NeBiolina Gentle Shampoo (čeština)

74 hodnocení v jiných jazycích

4,2 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
62 (59%)
4 hvězdičky
16 (15%)
3 hvězdičky
14 (13%)
2 hvězdičky
8 (7%)
1 hvězdička
5 (4%)

105 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 74 hodnocení v jiných jazycích.