Babyton Baby & Kids Shampoo, 400 ml

Jemné mytí bez sulfátů pro vlasy miminek a dětí

250,00 Kč

(625,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 400 ml

Ještě 4 ks skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • pro citlivou pokožku hlavy
  • jemné složení bez slziček
  • vyvážené pH
  • s měsíčkem a kokosovým olejem
  • bez lepku bez lepku
  • vegan vegan

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s NeBiolina KIDS Hair Conditioner, 200 ml

Babyton Baby & Kids Shampoo, 400 ml 250,00 Kč (625,00 Kč / l)
NeBiolina KIDS Hair Conditioner, 200 ml 190,00 Kč (950,00 Kč / l)
Celková cena: 440,00 Kč
Popis

Žádné slzičky, žádné starosti – Baby & Kids Shampoo je jemný jako pohlazení. Byl vyvinut speciálně s vyváženým pH pro citlivou pokožku a vlásky miminek. Jeho složení šetrně myje a zanechává vlasy hebké a poddajné. Navíc je obohaceno o Aloe Vera, měsíček lékařský a kokosový olej, které pokožku i vlasy hydratují, pečují o ně a chrání je před vysoušením.

Výhody:

  • pro citlivou pokožku hlavy miminek & dětí
  • jemné složení No-Tears – neštípe v očích
  • vyvážené pH
  • s Aloe Vera, měsíčkem lékařským & kokosovým olejem

Použití:

  • Naneste na mokré vlasy, jemně napěňte a šetrně vmasírujte do vlasů.
  • Důkladně opláchněte dostatečným množstvím teplé vody.
Produkt č. JNJ-BBT9061
Obsah: 400 ml
EAN: 8684375309061
Výrobce: Babyton
Konzistence/formát: tekutá
Typ produktu: péče o miminka a děti, šampon
Typ vlasů: citlivé, citlivá pokožka hlavy
Vlastnosti: bez lepku, bez sulfátů, vegan
PAO: 12 měsíců
Rady pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla.
Obal: lahev
Pro miminka a děti: miminka, děti
Složení (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Lavandula Angustifolia Oil

Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turecko, www.baby-ton.com

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Babyton Baby & Kids Shampoo (čeština)