BIRKENSTOCK Natural Skin Care - přírodní kosmetika

Certifikovaná přírodní kosmetika s výtažkem ze vzácného korkového dubu!

BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE představuje certifikovanou přírodní kosmetiku, která je vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality a podléhá nejpřísnějším kritériím testování.

BIRKENSTOCK jako celosvětová značka reprezentuje kvalitu, funkčnost a pohodu. Důraz je kladen na vzácnou a jemnou péči o obličej a tělo s inovativní klíčovou složkou, a to přírodním korkem.

Komplex multiaktivních složek znázorňuje zcela přírodní organický lipidový komplex, jenž je získaný extrakčním procesem z korkového dubu a kokosového oleje. Tato účinná látka stimuluje regeneraci buněk, má posilující účinek a zlepšuje rovnováhu vlhkosti. Značka BIRKENSTOCK využívá přirozené regenerační schopnosti korkového dubu, který rovněž podporuje pružnost a působí proti stárnutí.

Marken / BIRKENSTOCK Natural Skin Care

BIRKENSTOCK Natural Skin Care: 21 produktů

Váš výběr

Všechny ceny zahrnují DPH

Korkový dub lze označit za fascinující zdroj - celý jeho cyklus je šetrný k životnímu prostředí: jeho lesy dokáží vázat přibližně 14 milionů tun CO2 ročně, a vyprodukovat tak dostatek kyslíku pro zásobování celého malého města. Navíc je díky své regenerační schopnosti obnovitelným zdrojem. Kůra se loupe ručně, v cyklech po 9 letech. Korkové dubové lesy jsou navíc biotopem pro nespočet živočišných druhů, a tak nezastupitelně přispívají k zachování biologické rozmanitosti.

Produkty BIRKENSTOCK Natural Skincare jsou

  • certifikovány podle BDIH - COSMOS Natural;
  • veganské;
  • vyrobeny bez testování na zvířatech;
  • produkovány v Německu.